درباره ما

iRANGE

iRANGE نامی که از این پس بسیار خواهید شنید

وبسایت www.irange.mobi بزرگترین مرکز فروش و معرفی محصولات iRANGE در ایران میباشد . شرکت تولیدی محصولات الکترونیک iRANGE شرکتی است خوش نام که نزدیک به 15سال در زمینه تولید محصولات الکترونیک فعالیت میکند .

محصولات پیشین این شرکت به لطف خدا و استقبال هموطنان با ورود به بازار مورد استقبال مشتریان فردی و شرکتی قرارگرفته و این موضوع این شرکت را برآن داشت تا با تصمیمی جدی در مسیری جدید شروع به فعالیت نماید

کارخانه این شرکت در فضایی در حدود 5500 متر مکعب و دارای جدیدترین دستگاههای SMT و SMD و… میباشد .

کارکنان و مدیران در این شرکت همواره بران باورند که کیفیت راه خود را پیدا خواهد کرد و به سمت قله های شهرت حرکت میکند و به همین دلیل هدف خود را تولید با کیفیت بر پایه دانش روز دنیا قرار داده اند.

تیم تحقیق و توسعه این شرکت همواره در تلاش است تا توانایی خود را در بومی سازی دانش روز دنیا نشان داده و محصولی بومی سازی شده ارائه دهند تا علاوه بر بروز بودن با فرهنگ این مرز و بوم هماهنگی داشته باشد .

تیم خدمات این شرکت به پشتوانه سالها تجربه و ارایه خدمات در برندهای مطرح این مرز و بوم اکنون به روشی بهتر از گذشته آماده ارایه خدمات رسانی به شما مصرف گنندگان گرامی خواهد بود .

در آخر از شما توزیع کننده محترم بابت معرفی و ارایه محصولات وهمچنین شما مصرف کننده گرامی بخاطر اطمینان و خرید محصولات IRANGE کمال تشکر را داریم .

با تقدیم احترام

مدیریت مجموعه سید مهدی یزدان شناس